Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Web


Připravujeme velké změny!

Jak už jste se určitě dozvěděli na úvodní straně připravujeme radikální změnu na našem webu.První velkou změnou budou nové funkce na našem webu a není jich málo.Připravujeme novou soutěž dále také denní aktualizace, velkou propagační kampaň.Další novou funkcí bude info email který nenajdete nikde jinde pouze u nás!A již za několik dní odstartuje nový archiv kde najdete všechny díly které již byli odvysílány.Tak co těšíte se? Je toho opravdu hodně a tyto změny plánujeme už opravdu velice brzy!Máte se na co těšit.

napsal: Roman.P /29.4.2008


 

    Nový neoficiální web o seriálu Ošklivka Katka byl odstartován!

Očekávaný start webu o seriálu Ošklivka Katka je tady!Dnes je 19.4.2008 a právě ted jsme odstartovali nový unikátní web o populárním seriálu Tv Prima Ošklivka Katka.A co tady najdete?Veškeré informace o seriálu Ošklivka Katka dále také exkluzivní fotografie, rozhovory a další exkluzivní informace.Budeme pro vás každý den přinášet ty nejaktuálnější informace!!!Můžete se také těšit na soutěže a speciální projekty na našem webu a již ted vám prozrazradíme, že projekt který pro vás v těchto dnech připravujeme nenajdete nikde jinde pouze u nás!Doufáme, že náš web budete každý den navštěvovat a budete také sledovat seriál Tv Prima Ošklivka Katka.Vaše případné dotazy prosím pište na web-osklivka@email.cz  jsme tu pouze pro vás!

napsal: Roman.P /19.4.2008

Základní údaje o webu

Admin webu:  Roman.P

Adresa webu:   www.osklivka.wbs.cz

Založení webu:   3.4.2008

Oficiální spuštění webu: 19.4.2008

Důležité upozornění:  Našim cílem není někoho poškodit. Stránky mají pouze informační charakter a je zakázáno kopírovat obsah stránek a následně ho použít na svém webu nebo pro své potřeby.Kontaktovat nás můžete na web-osklivka@email.cz

 

 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek