Založit webové stránky nebo eShop
Web


Připravujeme velké změny!

Jak už jste se určitě dozvěděli na úvodní straně připravujeme radikální změnu na našem webu.První velkou změnou budou nové funkce na našem webu a není jich málo.Připravujeme novou soutěž dále také denní aktualizace, velkou propagační kampaň.Další novou funkcí bude info email který nenajdete nikde jinde pouze u nás!A již za několik dní odstartuje nový archiv kde najdete všechny díly které již byli odvysílány.Tak co těšíte se? Je toho opravdu hodně a tyto změny plánujeme už opravdu velice brzy!Máte se na co těšit.

napsal: Roman.P /29.4.2008


 

    Nový neoficiální web o seriálu Ošklivka Katka byl odstartován!

Očekávaný start webu o seriálu Ošklivka Katka je tady!Dnes je 19.4.2008 a právě ted jsme odstartovali nový unikátní web o populárním seriálu Tv Prima Ošklivka Katka.A co tady najdete?Veškeré informace o seriálu Ošklivka Katka dále také exkluzivní fotografie, rozhovory a další exkluzivní informace.Budeme pro vás každý den přinášet ty nejaktuálnější informace!!!Můžete se také těšit na soutěže a speciální projekty na našem webu a již ted vám prozrazradíme, že projekt který pro vás v těchto dnech připravujeme nenajdete nikde jinde pouze u nás!Doufáme, že náš web budete každý den navštěvovat a budete také sledovat seriál Tv Prima Ošklivka Katka.Vaše případné dotazy prosím pište na web-osklivka@email.cz  jsme tu pouze pro vás!

napsal: Roman.P /19.4.2008

Základní údaje o webu

Admin webu:  Roman.P

Adresa webu:   www.osklivka.wbs.cz

Založení webu:   3.4.2008

Oficiální spuštění webu: 19.4.2008

Důležité upozornění:  Našim cílem není někoho poškodit. Stránky mají pouze informační charakter a je zakázáno kopírovat obsah stránek a následně ho použít na svém webu nebo pro své potřeby.Kontaktovat nás můžete na web-osklivka@email.cz

 

 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek