Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
HerciKateřina Janečková- Ošklivka Katka

Nový seriál Ošklivka Katka

Kateřina Janečková je jedna z hlavních postav seriálu Ošklivka Katka.Zatím hrála pouze v divadle Zábradlí.Tato herečka také hrála v seriálu Tv Prima Rodinná pouta a to roli Péťi.Tvůrci seriálu vybírali pro roli Ošklivky Katky ze 100 dívek.„Vybírali jsme ze sta dívek. Nakonec padla volba na Kateřinu, ač jsme u ní měli poznámku, že se jí do seriálu moc nechce,“ říká producent seriálu Jan Bílek.„Její seriálová maska je milosrdná, stačilo jí jen nasadit si rovnátka a vytvořit přiblblý účes," směje se producent.

 V seriálu Katka ztvárňuje: Sekretářku prezidenta v modní firmě. Je usměvavá také potrhlá a velmi vzdělaná. Jak se jí bude dařit ve světě plného krásy?To sledujte každé pondělí a středu ve 20:00 na Tv Prima.

 Václav Vydra- František Bertold

Václav Vydra     Tohoto  herce určitě znáte. Hrál v opravdu mnoha seriálech a pořadech.Narodil v Praze v roce 1956. V letech 2002-2004 se objevil v jedné z hlavních rolí úspěšných "Kameňáků" režiséra Zdeňka Trošky (Kameňák 1,2,3) Zahrál si zde Pepu Nováka, který je kapitánem městské policie. Nyní ho můžeme vidět i v seriálu Ošklivka Katka.

V seriálu František ztvárňuje: Otce Ošklivky Katky , který je pro svou dceru schopen udělat opravdu cokoliv a svou dceru také brání někdy až moc.Lukáš Hejlík- Tomáš Meduna

 Lukáš Hejlík Tento herec seriálu Ošklivka Katka je mezi diváky velice oblíbený.Vystudoval Vyšší odbornou hereckou školu.Tomáš Hejlík byl až doposud pouze v divadle a nyní je jeden z neoblíbenějších herců seriálu Ošklivka Katka.Kromě herectví je autorem kultovního projektu scénických čtení Listování, pracuje i v Českém rozhlase 3 S ženou Veronikou má dceru Klárku, má psa, kocoura, berana s ovcemi a v současnosti žije na chalupě v Říčkách nedaleko Brna.

V seriálu Tomáš ztvárňuje: Tomáš Meduna je prezidentem módní firmy K and styl ve kterém se stal prezidentem po svém odci ,který se rozhodl přenechat firmu svému synovi.Tomáš se opravdu snaží neustále zlepšovat firmu a velmi dobře se o ní stará. Někteří ve firmě mu ,ale křeslo prezidenta evidentně nepřejí. Více se dozvíte kdxž se budete dívat na tento seriál a neustále sledovat náš web kde najdete vše o tomto seriálu!Jana Boušková- Zuzana Bertoldová

 
 
 
Zahrála si i v seriálu Šípková Růženka, také v Životě na zámku nebo v televizní hře "Strach má velké oči". Je manželkou mladšího Václava Vydry. Jejím prvním manželem byl herec Petr Svojtka, jenž předčasně tragicky zahynul .

V seriálu  ztvárňuje:
Zuzanu Bertoldovou, matku Katky. Je zároveň manželkou Františka Bertoldy. A pro svou dceru je schopna udělat cokoliv.A další :
Lumír Olšovský- Hugo Wágner (alias Pipinka modní návrhář firmy)
Michaela Horká- Marcela Konečná (přítelkyně Tomáše a patří do představenstva firmy)
Petr Štěpán- Daniel Konečný
Olga Lounová- Patricie Vytisková (druhá sekretářka Tomáše Meduny)
Veronika Žilková-  Kristýna Konečná (akcionářka firmy)
Jana Švandová- Jana Medunová (matka Tomáše Meduny)
Ladislav Frej- Robert Meduna (otec Tomáše Meduny)
 
a monoho dalších osobností....
 
Seriál Ošklivka Katka se vysílá každé pondělí a středu od 20:00 na Tv Prima!


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek