Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality

 


 Máme pro vás exkluzivní rozhovory s herci seriálu

Ano, je to tak! Máme exkluzivní video kde najdete rozhovory s herci seriálu.Toto video bylo natočeno při slavnostním představení seriálu novinářům,Více najdtete zde.

napsal: Roman.P / 19.4.2008 ¨


Vysílací čas Ošklivky Katky nahradí na krátkou dobu EURO 2008! Poté se opět vrátí Ošklivka Katka

Ano je to tak! Jak už určitě víte Tv Prima se chystá na vysílání EURA 2008. Protože se bude vysílat EURO 2008 vysílat v čase které pravidelně patří Ošklivce Katce tak proto dojde ke krátkému přerušení Ošklivky Katky. Poprvé 9.6. a naposledy 18.6. 2008. Mezi těmito, pro nás důležitými daty, dojde k pozastavení vysílání seriálu Ošklivka Katka.Pozastaveny budou i Velmi křehké vztahy. na stejnou dobu jako Ošklivka Katka.Naposledy k pozastavení dojde ve středu 25.6.. V tento den proběhne 1. semifinále v Basileji. A teď přichází otázka.. Co se bude dít dál? Vrátí se Ošklivka ještě na konci června? Bude vysílána i v létě? Nebo se vrátí až na podzim... Další podrobnosti vám přineseme brzy a ovšem jako první!

napsal: Roman.P / 19.4.2008


 

Seriál Ošklivka Katka má mnoho příznivců a sledovanost  stále stoupá

Na Tv Prima odstartoval před nedávnem nový seriál Ošklivka Katka. I přestože, bylo odvysíláno teprve několik dílů tak Tv Prima již slaví úspěchy s tímto seriálem. A proč? Protože čísla sledovanosti ukazují, že zájem o seriál neustále stoupá!Scénáristé seriálu slibují opravdu ještě mnoho překvapení takže se máme na co těšit. První výsledky sledovanosti podle neoficiálních informacé se pohybují kolem 850 000 diváků což je velmi dobré číslo!Na našem webu naleznete veškeré informace o tomto seriálu a také sestřihy jednotlivých epizod seriálu a to na hlavní straně. I náš web pro vás připravuje mnoho překvapení!Máte se na co těšit.

Ošklivka Katka - Kateřina Janečková

napsal: Roman.P / 19.4.2008


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek